Кафедра українознавства та латинської мови

Національного фармацевтичного університету

На кафедрі українознавства та латинської мови створено такі дистанційні курси:

1. «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності «Фармація» на основі узагальнення досвіду роботи з дистанційної форми як підтримки самостійної роботи, доц. Лисенко Н.О.
  2. «Історія України» українською та російською мовами, англійською мовою, доц. Філіппенко Р.І., доц. Малютіна О.К.
  3. «Латинська мова» українською, російською мовами, англійською мовою, викл. Томарєва Н.О., викл. Савіна В.В.
  4. «Культура наукової мови», доц. Лисенко Н.О.

Для дистанційної підтримки самостійної роботи студентів розроблено матеріали з дисциплін:

1. «Українська мова (за професійним спрямуванням)», колектив викладачів української мови.
  2. «Українська мова» для студентів-іноземців підготовчого відділення, доц. Тимченко Н.О.
  3. "Історія сучасного світу", доц. Малютіна О.К.
  4. Розробляються матеріали з дисципліни «Українська мова» для студентів-іноземців з російсьою мовою навчання (доц. Тимченко Н.О., доц. Лисенко Н.О.) та англійською мовою навчання (викл. Волох Т.Ю.).

Інформація на сайті Центру дистанційних технологій навчання НФаУ: http://www.pharmel.kharkiv.edu