Кафедра українознавства та латинської мови

Національного фармацевтичного університету

На кафедрі українознавства та латинської мови створено такі дистанційні курси:

1. «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для студентів спеціальності «Фармація» на основі узагальнення досвіду роботи з дистанційної форми як підтримки самостійної роботи, доц. Лисенко Н.О.
  2. «Історія України» українською та російською мовами, англійською мовою, доц. Філіппенко Р.І., доц. Малютіна О.К.
  3. «Латинська мова» українською, російською мовами, англійською мовою, викл. Томарєва Н.О.

Для дистанційної підтримки самостійної роботи студентів розроблено матеріали з дисциплін:

1. «Українська мова (за професійним спрямуванням)», колектив викладачів української мови;
  2. «Українська мова» для студентів-іноземців підготовчого відділення, доц. Тимченко Н.О.
  3. «Культура наукової мови», доц. Лисенко Н.О.
  4. Розробляються матеріали з дисципліни «Сучасний світ: інтеграційні та глобалізаційні процеси», доц. Малютіна О.К.

Інформація на сайті Центру дистанційних технологій навчання НФаУ: http://www.pharmel.kharkiv.edu